DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

Witajcie pasjonaci...początkujący z Chełmna.

kapi dji mini se

New Member
Joined
Jan 26, 2024
Messages
3
Reactions
14
Age
42
Location
Chełmno
Witam serdecznie wszystkich maniaków.
Od ostatniej uczę się fajnej zajawki.Super, że można poczytac i posłuchac rad szczegółowych pilotów.
Należy podziękować za każdą wskazówkę i cenne informacje.
Pzdrawiam i wszyscy tyle samo udanych lądowań co startów ;-)
Kacper (licencja do "250gr.szczęścia") - Kujawsko Pomorskie , Chełmno (Dji mini SE& Dji mini 3)
 
Hello to all maniacs.
Since the last one, I've been learning a cool trick. It's great that you can read and listen to detailed pilots' advice.
Thank you for every tip and valuable information.
Greetings and everyone, have as many successful landings as take-offs ;-)
Kacper (license up to "250gr.szSZCZa") - Kujawsko Pomorskie, Chełmno (Dji mini SE& Dji mini 3)

Greetings from Birmingham Alabama USA, welcome to the forum! We look forward to hearing from you!
 
Miło mi baaardzo ...jest to forum dla pilotów z całego świata?
Wybaczcie za pytanie laika,to moje pierwsze kroki w tym wymiarze.
Dziękuję Cafguy i Pola G

Translation
I'm very pleased... is this a forum for pilots from all over the world?
Sorry for the layman's question, these are my first steps in this dimension.
Thank you Cafguy and Pola G
 
Last edited by a moderator:
This is a Forum for everyone who loves Drones from anywhere I don't mind using Google translate! I just didnt really use it till now lol.
EveryBody started somewhere and this is a good forum to just browse the older post for answers or ask a new question of your own. and there is NO such thing as a layman's question ask away!!
 
Witam serdecznie wszystkich maniaków.

Welcome from the Hampton Roads area of Virginia, USA. We have a Member's Map in the Upper Right of the Title Bar. Click on "Members" and then Click on "Member's Map…" Check it out and you might find some new flying friends.


Since you live in Poland, there are specific laws and rules for you to follow, please check to ensure these are current.


Below is the link to DJI Mini 3, User Manual, Polish Edition…


After you read the Manual, read it again, you will be surprised what you missed the first time and you will be better prepared for that first "scary moment…"

Fly Safe…
 
Witamy na forum z pięknych lasów Maine!
Jest wielu kompetentnych członków, którzy chętnie pomogą Ci w przypadku jakichkolwiek pytań. Przeszukaj forum, używając słów kluczowych, a jeśli nie znajdziesz odpowiedzi, opublikuj swoje pytania, a jestem pewien, że otrzymasz szybką odpowiedź! Na YouTube jest wiele dobrych filmów, które odpowiadają na prawie każde pytanie, jakie możesz mieć. Lataj bezpiecznie i bądź bezpieczny!
 
Witam serdecznie wszystkich maniaków.
Od ostatniej uczę się fajnej zajawki.Super, że można poczytac i posłuchac rad szczegółowych pilotów.
Należy podziękować za każdą wskazówkę i cenne informacje.
Pzdrawiam i wszyscy tyle samo udanych lądowań co startów ;-)
Kacper (licencja do "250gr.szczęścia") - Kujawsko Pomorskie , Chełmno (Dji mini SE& Dji mini 3)
Siemanko, pozdro z drogiej strony oceanu, mam male pytanie bo nie mieszkam w PL to nie wiem, czy w PL potrzeba pozwolenia lub licensji albo rejestracji do latania dronem ponizej 250g? Dzieki wielkie
 
  • Wow
Reactions: LoudThunder
Lycus Tech Mavic Air 3 Case

DJI Drone Deals

New Threads

Forum statistics

Threads
131,144
Messages
1,560,343
Members
160,116
Latest member
henryairsoft1