DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

Czech Republic - Mavic pilots

Willik

Well-Known Member
Joined
Jan 5, 2017
Messages
154
Reactions
30
Location
Prague, Czech Republic
Hi, I am very curious how many Mavic pilots and flying experiences are here in Czech Republic! :)
Ahoj - tak kolik nas tu je z Ceska? :)

EDIT: Pokud chce někdo zalítat společně, máme založenou i malou skupinku na WhatsApp v mobilech - písněte mi PM s tel. číslem v případě zájmu.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Elton Hammonds
One here west from Prg... 2 years with Phantom, Mavic since Xmas.

Jen dva snad ne :)
 
Third Mavic pilot here! ;-) Hostivice at Prague. 20yrs RC experience, but happy drone pilot finally with Mavic since Xmas. Until Mavic, I did not liked drones look and feel - Mavic was love at first sight.

Tak kdo se přidá? ;-) Nedáme sraz v Praze? Phantomisti se sdružují, tak proč nedát třeba MavBeer :-D


Sent from my iPad using MavicPilots
 
  • Like
Reactions: FL1H1
Third Mavic pilot here! ;-) Hostivice at Prague. 20yrs RC experience, but happy drone pilot finally with Mavic since Xmas. Until Mavic, I did not liked drones look and feel - Mavic was love at first sight.

Tak kdo se přidá? ;-) Nedáme sraz v Praze? Phantomisti se sdružují, tak proč nedát třeba MavBeer :-D


Sent from my iPad using MavicPilots

No objections at all :) My Mavic is still in service in Germany since Jan 2nd. But I see this is no objection for a beer. Btw have friend with his own brewery in Beroun. PM me.

Muzu pristi tyden nebo pristi vikend.
 
Hi, there is a DJI Grand Opening at TELINK shop. On Saturday.

Muzeme se tam potkat, budu mit Mavica i ssebou, pojedu pak na venkov neco natocit. :)

BTW: Mavika mam taky od vanoc, Praha-Kobylisy, kam chodite litat? Tu to je vsude samy letiste a NFZ ...
 
Live in Zdice D5 28km I know about Telink, have my Mavic from them, but leave for this weekend to HK. :(

Tady v okolí je to fajn Zebrak Tocnk a otevreny prostor u Jinec,
 
My Mavee is from TELINK too. I am going there on Grand Opening this saturday ;-)

Jinak kromě toho, že bydlím u Prahy a spadám do NFZ, kde mě mrcha pustí na dvorku jen na 30m do výšky, tak taky jezdím k našim na sever - Most, Louny atd. a tam je to paráda.
Takže to vypadá, že bychom se mohli potkat na Grand Openingu a pak jestli tedy Vašek má nějaký nápad, klidně i ten Beroun. Chystám se natočit Karlštejn, mohli bychom třeba tam ještě před posezením :-D

Kdo byste dorazil na ten opening? Nějaké poznávací znamení?
 
  • Like
Reactions: Foxy
No objections at all :) My Mavic is still in service in Germany since Jan 2nd. But I see this is no objection for a beer. Btw have friend with his own brewery in Beroun. PM me.

Muzu pristi tyden nebo pristi vikend.

Btw. proč máš Mavica v servisu? Kde jsi jej kupoval? On má zpočátku dost vad jak tak sleduji, proto jsem jej bral z TELINKu, kde mi prodali už vyzkoušený kus.
 
Zítra tam budu nejspíš jen dopoledne (teda uvidíme - jestli půjde vyhrát nějakou pěknou hračku, zůstal bych do loterie...) Poznávačka? Mavic brašna přes rameno :)
Jinak - já Mavica koupil v Datartu a problémy zatím nesleduji/nemam (ťuk ťuk na zoubek), přišlo to stejně od Pelikána, Datart mi to jen přeposlal.

Čtení DJI fóra co se týče vad Mavica je ale hustý (na DJI fóru mam stejný účet/nick).
Nejvíc se bojim, že mi někde přepne do ATTI a uletí jako desítkám jiných. Nalétané zatím 2 hodiny (což je bohužel děsně málo), a natočeno první video (FB: Dronespire).
Létám jen na dovolených / víkendech když někam vyrazíme mimo civilizaci - jinak na severu (Lounsko) maj naši chatu, tak se třeba někdy potkáme :)

PS: asi tu můžeme psát jen v CZ, nikdo jiný ta národní fóra snad nečte...
 
Last edited:
Third Mavic pilot here! ;-) Hostivice at Prague. 20yrs RC experience, but happy drone pilot finally with Mavic since Xmas. Until Mavic, I did not liked drones look and feel - Mavic was love at first sight.

Tak kdo se přidá? ;-) Nedáme sraz v Praze? Phantomisti se sdružují, tak proč nedát třeba MavBeer :-D


Sent from my iPad using MavicPilots
Jinak MavBeer v praglu samozřejmě můžem! :D
 
Bezva, tak doufám, že to nenapadne více lidí, tahat s sebou brašnu přes rameno :-D
Pošlu PM.
 
Ja v sobotu nemuzu jsem na vikend v HK. Ale urcite by bylo prima nekam spolu vyrazit. Tady kolem me je Karlstejn Krivoklat a dost dalsich zajimavych mist. Ja mam nalitano as 30h i s Phantonem predtim. Na Louny je bezva Hazmburk byl jsem tam jednou. Tak si uzijte TelinkOpen a rad dam po nedeli pivo jak to komu vyjde
 
Jasně, díky. Po neděli si tu dáme vědět. Já zase jezdím do HK pracovně Po-St. Ale nějak to půjde.
 
Btw. proč máš Mavica v servisu? Kde jsi jej kupoval? On má zpočátku dost vad jak tak sleduji, proto jsem jej bral z TELINKu, kde mi prodali už vyzkoušený kus.
Mavic je v servisu protoze jsem blb Minuly silvestr jsem udelal prima fotky a video z ohnostroje Phantomem a letos jsem chtel zase tentokrat s Mavicem. Odstartoval jsem asi 5 minut pred pulnoci ale nadrzeny sousedi zacali strilet driv a nestihl jsem vystoupat dost vysoko chytil jsem par tlakovych vln od raket. Ty rozhodily baro senzor a protoze se vsude strilelo pristal jsem nouzove sousedovi na krytu od bazenu a rozbil si kameru a 3 vrtule...
Fotky v priloze jsou z pouti v Opocne
 

Attachments

  • IMG_0025.JPG
    IMG_0025.JPG
    1.4 MB · Views: 61
  • IMG_0026.JPG
    IMG_0026.JPG
    1.8 MB · Views: 67
  • Like
Reactions: Celestyn
Tu chatu máme u Hazumburku :) tak vidíš... tam chci určitě taky natáčet... (čekám jen na lepší počasí)
Je to impozantni hrad, jen jsem taky nemel moc kliku na pocasi. Zkusim najit fotku po vikendu
 
Mazec! Taky jsem chtěl fotit silvestrovský ohňostroj, ale byla mlha. Fotky z noci vypadají skvěle. Dej vědět, kolik chtěli za opravu, abychom měli všichni přehled :-D
 
Mazec! Taky jsem chtěl fotit silvestrovský ohňostroj, ale byla mlha. Fotky z noci vypadají skvěle. Dej vědět, kolik chtěli za opravu, abychom měli všichni přehled :-D
Asi 8500 i s vrtulema a komplet kameru s gimbalem. Horsi je ze to ceka od 2.1. V servisu v nemecku az cinani doslavi novy rok:(( a poslou dily
 
Tak to s tim crashem mě mrzí. Fotky ze slivestra jsou ale moc pěkný! Koukal jsem i jinde po netu na fotky a nastavení kamerky - jak fotit v noci. Seš dobrej, že si takhle troufneš. Já Mavika skoro nevidim ani ve dne, natož po tmě :)
BTW, byli jsme s Damienem dneska na tom Grand openingu - masakr, lidí jak sr... ale program nebyl špatný. Podařilo se nám shlédnout i jeden cestopis a nasbírat další inspiraci. Bohužel jsme ale nic nevyhráli - po této stránce jsi o nic nepřišel, měli to pacholci určitě nějak zmanipulovaný :D
 
Tak to s tim crashem mě mrzí. Fotky ze slivestra jsou ale moc pěkný! Koukal jsem i jinde po netu na fotky a nastavení kamerky - jak fotit v noci. Seš dobrej, že si takhle troufneš. Já Mavika skoro nevidim ani ve dne, natož po tmě :)
BTW, byli jsme s Damienem dneska na tom Grand openingu - masakr, lidí jak sr... ale program nebyl špatný. Podařilo se nám shlédnout i jeden cestopis a nasbírat další inspiraci. Bohužel jsme ale nic nevyhráli - po této stránce jsi o nic nepřišel, měli to pacholci určitě nějak zmanipulovaný :D
Dik za info, zitra poo uz budu doma zkusim najit nejake video a par fotek poslu sem. Uz mam abstak cekam porad na tu opravu ...
BTW s cim litate ios nebo android? Mam par mesicu 3D printer chci si par veci dodelat abych mohl pouzivat 8" tablet na litani na mobilu (iphone 7) uz prd vidim:(
 
Lycus Tech Mavic Air 3 Case

DJI Drone Deals

New Threads

Members online

Forum statistics

Threads
130,581
Messages
1,554,083
Members
159,583
Latest member
kesiganes