DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

Czech Republic - Mavic pilots

Ahojte,
Může mi prosím někdo pomoc vysvětlit,proč AliExpress mi baterku nepošle z UK skladu do ČR,ale na Slovensko,Rakousko,Polsko,Německo ji pošle během pár dnu (2-5)...Proč si ji musím objednat z Číny :( a delivery 50 dnů.
Dík
 

Attachments

  • 51694355_2303073846381553_794143778062467072_n.jpg
    51694355_2303073846381553_794143778062467072_n.jpg
    60.7 KB · Views: 36
  • 51791258_356641708489652_1615363133038133248_n.jpg
    51791258_356641708489652_1615363133038133248_n.jpg
    64.5 KB · Views: 35
Dobrý den,
koupil jsem si filtry na kameru a mám problém, s nasazeným filtrem nejde spustit dron, gimbál se nemůže kalibrovat vadí mu tam ten filtr při otáčení.
Můžu filtr nasadit, až když je dron spuštěný a to se bojím abych ten gimbál nepoškodil.
Má někdo nějaký nápad jak zrušit při startu kalibraci gimbálu?
Díky
 
Dobrý den,
koupil jsem si filtry na kameru a mám problém, s nasazeným filtrem nejde spustit dron, gimbál se nemůže kalibrovat vadí mu tam ten filtr při otáčení.
Můžu filtr nasadit, až když je dron spuštěný a to se bojím abych ten gimbál nepoškodil.
Má někdo nějaký nápad jak zrušit při startu kalibraci gimbálu?
Díky
Pokud mas mavic tak tam jsou ty tolerance knop takze sis mozna vybral spatneho vyrobce filtru. Jinak ja pouzivam na m2p filtry od polar pro a dobry. U prvnich mavicu to bylo na fous a menit filtr u zapnuteho dronu je podle me kua risk
 
Dobrý den,
koupil jsem si filtry na kameru a mám problém, s nasazeným filtrem nejde spustit dron, gimbál se nemůže kalibrovat vadí mu tam ten filtr při otáčení.
Můžu filtr nasadit, až když je dron spuštěný a to se bojím abych ten gimbál nepoškodil.
Má někdo nějaký nápad jak zrušit při startu kalibraci gimbálu?
Díky

Kalibrace zrušit nejde, výrobci těch filtrů co se při kalibraci zasekávají tvrdí že není problém je nasazovat na běžící gimbal, já jsem to na začátku asi 2x dělal, ale je to podle mě zbytečný risk. Každý slušný výrobce udává jestli jeho filtry kalibrací projdou nebo ne.
 
Kluci nejste tady někdo z Chebu a okolí? Potřeboval bych tam něco vyfotit a mám problém se tam dostat :/
 
Kluci nejste tady někdo z Chebu a okolí? Potřeboval bych tam něco vyfotit a mám problém se tam dostat :/
Hm Cheb je malinko z ruky. A co by to konkrétně mělo být?
 
Last edited:
Ahoj, jelikož nevládnu angličtinou a google občas překládá kraviny a sám jsem nic nenašel, zeptám se rovnou. Neexistují na Mavica Air tišší vrtule? Našel jsem je jen na dospělého Mavica. Děkuji za radu.
 
Hi all! Appreciate your postings. Please read the forum rules. The official language is English. Please use it. Google translate can help you.
 
Hi all! Appreciate your postings. Please read the forum rules. The official language is English. Please use it. Google translate can help you.

Hi Thomas, thanks for the post, This thread was started (as I guess also many other international threads) for Czech pilots only. Even for those, who eventually can't speek/write in EN. I am not sure if you can speek Czech, Google is not good enough to translate actively from CZ to EN (it works with satisfactory results only for passive translations - from EN to CZ). I can't find this forum useful for CZ pilots (EN non-speakers) using google translator twice (to find st. and to write the request).

Concerning the rules of the forum - I did explained the main rules at the begining of this thread in CZ, esp. moding and SW downgrades are not solved here. If I find some suspect post I ask the author to delete/modify it (as I did few times already), and if they don't react (what never happend yet) I would report the particular post to moderators with request to be deleted.

Thanks for understanding.
Willik
 
Dobrý den.
Koupil jsem. Mavica pro. Mám sd kartu SanDisk uhc 1 A1 64gb. Video je sekané. Zkoušel jsem různé nastavení kvality, 4k 2k 1080... U všech je to stejné. Máte někdo zkušenost prosím?
 
Lycus Tech Mavic Air 3 Case

DJI Drone Deals

New Threads

Forum statistics

Threads
130,586
Messages
1,554,109
Members
159,586
Latest member
DoubleBarS