DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

Czech Republic - Mavic pilots

Hezký večer, protože se nechtělo čekat na sluneční clonu na mobil tak jsem si ji vyrobil sám... Je to pro Samsung Galaxy S7 a ovladač pro DJI Mavic Air... Možná někomu pomůže.. Dnes pomohla... Když ještě svítilo slunce hodně.. Vytištěno oboustranně na polokarton... Vladimír View attachment 40477View attachment 40478
Díky, zkusím :)
 
Hezký večer, protože se nechtělo čekat na sluneční clonu na mobil tak jsem si ji vyrobil sám... Je to pro Samsung Galaxy S7 a ovladač pro DJI Mavic Air... Možná někomu pomůže.. Dnes pomohla... Když ještě svítilo slunce hodně.. Vytištěno oboustranně na polokarton... Vladimír View attachment 40477View attachment 40478
Prosím Tě, nemohl bys do výkresu clony doplnit kóty? Víš, tiskárny jsou různé a já jsem zkusil již 4 tisky a nikdy to nesedělo přesně. Díky.
 
Kóty dodělám když tak přidám soubor v Corelu...
Dobrý večer kóty jsou Zapoměl jsem ještě výška 8.00 mm výřez pro SGS7.. Balím na dovolenou MA také [emoji3].. Při tisku pdf nastavit a4 formát nebo natáhnout nastavení z tiskárny atd... Zip soubor je přípona cdr pro Corel... Doufám že již to bude ok. píšu narychlo... View attachment new_clona_ovladač_dji_mavic_air_pro_samsung_s7.pdfView attachment new_clona_ovladač_dji_mavic_air_pro_samsung_s7.zip
 
Zdar borci.Je tu někdo kdo točí do DLOG zajímalo mě nastavení.A nepoužíváte někdo hack na mavica?Díky za odpovědi.
 
Moje tvorba;)

Hezké místo, hezké scény, akorát mi to celkem trhá (a to zkouším různá rozlišení na YT) jako bys měl vypadané frejmy? v čem to stříháš?
(a taky těch efektů klidně méně - rozhodně to chození pozpátku vystřihej :confused: - a hudba taky nemusí být jak z posledního dějství Pána Prstenu - pro jednoduchou otevíračku a pár přeletů dej klidně něco lehčího...)
jinak ale dobrý, střihej dál Thumbswayup;)
 
Ahoj, mam asi tyden Mavic Air a litat budu na ostravsku a bruntalsku. Drone je super, zatim se s nim ucim litat a natacet a bojim se ho pustit dal od sebe :) Nicmene uz jsem narazil na docela neprijemnou vec a tou je hlaska "Motor Current Error. Check your propellers and fly with caution." Zatim jsem zjistil, ze to dela posledni FW update .400 a dela to hodne lidem. Zitra asi budu delat downgrade na .300, protoze se s tim ted bojim litat.
 
Ahoj, mam asi tyden Mavic Air a litat budu na ostravsku a bruntalsku. Drone je super, zatim se s nim ucim litat a natacet a bojim se ho pustit dal od sebe :) Nicmene uz jsem narazil na docela neprijemnou vec a tou je hlaska "Motor Current Error. Check your propellers and fly with caution." Zatim jsem zjistil, ze to dela posledni FW update .400 a dela to hodne lidem. Zitra asi budu delat downgrade na .300, protoze se s tim ted bojim litat.
Ahoj všem tohle se mi stalo také ve výšce cca 200 metrů. Záběr kamery byl najednou propad na levo ale hned jsem spustil RTH.. Udělal jsem pak kalibraci kompasu a také jednotky bez vrtulí... Zatím mi to udělalo jednou... Také se bojím... Létat dál... Uvidíme.. Můžete říct jak jste přepravolali letadlem Mavica??? Pro baterie mám safe bag.. Byli problémy na kontrole na letišti... Děkuji
 
Jedna baterka v dronu, dron do carry-on, dalsi dve baterky v checknutym kufru.. Uz nekolikrat takhle letel pres ocean bez problemu.
 
Hezké místo, hezké scény, akorát mi to celkem trhá (a to zkouším různá rozlišení na YT) jako bys měl vypadané frejmy? v čem to stříháš?
(a taky těch efektů klidně méně - rozhodně to chození pozpátku vystřihej :confused: - a hudba taky nemusí být jak z posledního dějství Pána Prstenu - pro jednoduchou otevíračku a pár přeletů dej klidně něco lehčího...)
jinak ale dobrý, střihej dál Thumbswayup;)


Ahoj,stříhám v Adobe premiere,mavic nastaven na 2K (d-log) a video nastaveno pro export také na 2k pro youtube profil v Adobe premiere. Poradíš jakým způsobem to lépe nastavit,abych tam neměl ty špatné frejmy.Jo ty efekty a hudba učím se..;)
 
Last edited:
Ahoj všem tohle se mi stalo také ve výšce cca 200 metrů. Záběr kamery byl najednou propad na levo ale hned jsem spustil RTH.. Udělal jsem pak kalibraci kompasu a také jednotky bez vrtulí... Zatím mi to udělalo jednou... Také se bojím... Létat dál... Uvidíme.. Můžete říct jak jste přepravolali letadlem Mavica??? Pro baterie mám safe bag.. Byli problémy na kontrole na letišti... Děkuji

Ano, nikde mi to ale nikdo nekontroloval nijak vic nez projetim scannerem. Jenom se u check-inu ptali na LiPolky a proste chteli slyset to co sami pisou v prepravnich podminkach (Lipolky jen v cabin a jen 2 kusy) a to jim stacilo a nikdo nezjistoval kolik jakych lipolek s sebou vezu. Jinak ja jako RC modelar vozim vsechny lipolky zalepene, zakurtovane, aby se nehybaly a v safebagu (i do fotaku a pod). Jenom Emirates maji v podminkach, ze dron musi do check-in kufru a nikoli do cabin, tak jsem je teda poslechl a dikybohu se mu nic nestalo a nikdo ho necornul.
 
Hezké místo, hezké scény, akorát mi to celkem trhá (a to zkouším různá rozlišení na YT) jako bys měl vypadané frejmy? v čem to stříháš?

Je to přesně tak, přeskakuje to snímky. Hádám že natočeno v jenom snímkovém kmitočtu a následně exportováno z editoru v jiném.
 
  • Like
Reactions: Grrty
Cau, potreboval bych opravit Mavica u nejakeho sikovneho opravare, ktery se tomu venuje. Byl ve snehu a asi se tam dostala voda - neslo prepnout na video a po skvelem servisu to hlasi i chybu v GPS, takze uz nejde ani vzletnout, aktualizovat taky nejde. Byl v servisu (poslan do nemecka) a oprava je za cenu noveho. (Takovej servis je k hovnu). Dik za info
 
Tak, pánové, dneska se konečně DHLka smilovala a dovezla balíček :)

IMG_7941.jpg

Nabito, upgradováno, a zítra snad hurá do vzduchu :)
 

DJI Drone Deals

New Threads

Members online

Forum statistics

Threads
131,110
Messages
1,559,921
Members
160,087
Latest member
O'Ryan