DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

mini 2 se vibrace gimbalu

9322

New Member
Joined
Jan 19, 2024
Messages
3
Reactions
0
Age
56
Location
mini 2 se
Ahoj Po spuštění dronu se gimbal zkalibruje ale jeho kamerový modul začne vibrovat nahoru a dolu.Neví prosím někdo čím by to mohlo být?
 
Hi After starting the drone, the gimbal calibrates but its camera module starts vibrating up and down. Does anyone know what this could be?
Check if something is stuck in the gimbal, and when the drone is off, is it free to move?

Send a video of the problem. Is the drone new?
 
gimbal jsem vytáhl a zkontroloval chodí zlehka.Nepíše to žádnou chybu.Stalo se to tak že jsem původní gimbal naboural a zlomil.Koupil jsem nový a přehodil kameru.Namontoval ho a fungoval bezvadně.Jenže obraz byl neostrý tak jsem rozebral kameru a vyčistil.Po znovum složení se to stalo.Vyměnil jsem kabel PTZ.vše bez výsledku.Zkusil jsem to natočit.
Děkuji za jakoukuli odpověď
 

Attachments

  • 419880725_6962756793806497_2936636919696998929_n.zip
    775.8 KB · Views: 12
That usually indicate a problem with the gimbal flex cable... it's easily damaged in for instance a crash or if the gimbal have been knocked around.

Here's a vid (for a Mini 2 though...)

 
A ještě prosím je to ten co vede do kamery nebo ten plochý.Ten co vede do kamery jsem měnil a bylo to stejné.Ještě ho ykontroluji pod mikroskopem.děkuji za ochotu a dám vědět až mi příjde nový a vyměním ho
 
Lycus Tech Mavic Air 3 Case

DJI Drone Deals

New Threads

Forum statistics

Threads
131,267
Messages
1,561,437
Members
160,216
Latest member
lucent6408d