DJI Mavic, Air and Mini Drones
Friendly, Helpful & Knowledgeable Community
Join Us Now

Czech Republic - Mavic pilots

Ahojte som tu novy a sory dopredu za pravopis som Madar zo Slovenska ktory zije v Rakusku :)Mam Mavica asi mesic velka spokojnot
 
Ahoj, tak to jsme tu dneska dva nováčci, jenom já ještě nemám Mava (snad zítra :)).
Vypadá to na skvělou partu, tak by se nám tady mělo líbit... Thumbswayup;).
Jarda
 
To plawa: No prave jak jsem si pustil 4k na 65" tv bylo vymalovano
Uz mi prijde HD jako rozmazany...
 
  • Like
Reactions: popa149
Jinak zitra bude seslost tady u me doma 5 mavicu chtel bych zkusit let ve formaci 4 plus jeden nad na video. Mate nekdo odhad jestli se nepohada 5 rc pri tom poctu kanalu?
Jestli to zmaknem dame fotku a video jestli si namelem tak taky
 
Ahojte som tu novy a sory dopredu za pravopis som Madar zo Slovenska ktory zije v Rakusku :)Mam Mavica asi mesic velka spokojnot
Toz vitaj chalane:) treba nekdy prijedes do praglu bo nekdo z nas na sachra:)
 
Toz vitaj chalane:) treba nekdy prijedes do praglu bo nekdo z nas na sachra:)

Dekuji sem kusek od PASSAU mam v plane niekedy ist do Ciech,aj Janovice by som chtel nastivit totiz tam som sluzil na vojne...krasne spomienky :)
 
Dekuji sem kusek od PASSAU mam v plane niekedy ist do Ciech,aj Janovice by som chtel nastivit totiz tam som sluzil na vojne...krasne spomienky :)
No ja slouzil na Borech vedle "hotelu Hvězda". S odstupem casu taky sranda...
 
Vracim se jeste kratce k tematu "nahodne vlajici gimbal".
Pote, co jsem se vratil k puvodnimu tovarnimu fw, ktery byl v puvodni dodavce = 0700 mavic a 0550 RC, zakazal jsem v nastaveni up 30st a udelal kalibraci senzoru, problem se jiz pri zadnem dalsim letu neobjevil.
No, jedina nedobra vec na tom je, ze nevim, co z toho bylo pricinou. Jinak up 30st pouzivam v Litchi pri delani panoramat, ale nemam to povoleno na rucni pitch.
 
Filtry
=====
Mate nekdo tip na filtry, ktere pasuji na Mavica? Poridil jsem na zkousku sadu filtru z ciny, jdou nasadit, ale inicializace nemuze probehnout, protoze gimbal se nemuze otocit kolem osy = sekne se diky velikosti ramecku filtru.
 
Filtry
=====
Mate nekdo tip na filtry, ktere pasuji na Mavica? Poridil jsem na zkousku sadu filtru z ciny, jdou nasadit, ale inicializace nemuze probehnout, protoze gimbal se nemuze otocit kolem osy = sekne se diky velikosti ramecku filtru.

Ahoj, odzkousene jsou pokud vim Polar Pro nebo PGY Tech, (nebo taky originaly DJI :)).
U jinych je risk s iniciaci - presně jak pises. A na to dej pozor, nenechaval bych gimbal moc takhle zasekavat. At neco neposkodis.
Mam Polar Pro ND-PL 4, 8 a 16 jsou dobre.
 
Hello Glad to find some Mavic lovers here in czech. I'm just about to buy one, but am wondering what the attitude to drones is like in the czech republic ? Or the laws etc where you can fly ? Are any of you in the Litomysl region. I saw an airmap app, is this what you use ?

I'm English but have been here more than 10 years, living out in the country side.
 
Kdo ake ma video nastaveni alebo ste to uz rozebraly skor?
Hele optialni nastveni se dost lisi podle fw. Tocime vetsinou na manual, iso 100, a shutter drzet cca na 2×fps pomoci filtru v cr staci ND8 nebo ND16 lepsi jsou polary. Barevny rezim vetsinou truecolor nebo d-cinelike, pak lehky colorgrade v postprocesu. Nastaveni rezimu +1,0,0 (sharpness, contrast, saturation)...
Balanc mezi flickeringem a watercolor... je to alchymie.
Lidi taky pisou ze 2.7k 24fps nekdy vypada lip nez 4k 30fps... ale to neumim potvrdit. (Zatim)
 
Lycus Tech Mavic Air 3 Case

DJI Drone Deals

New Threads

Forum statistics

Threads
131,094
Messages
1,559,750
Members
160,078
Latest member
svdroneshots