Welcome Mavic Pilot!
Jump in and join our free DJI Mavic community today!
Sign up

Mavic Pilots in Bulgaria

ivpool$

Well-Known Member
Reaction score
10
Здравейте от България!
Ако има някой желание от страната ни за обмен на информация със удоволствие бих споделил мнение и опит.А също и интересни места за снимки.Пишете........

Sokoleto

New Member
Reaction score
0
Здравей, ще се радвам да споделяме.
Без-аварийни полети.

ivpool$

Well-Known Member
Reaction score
10
Здрасти!
От къде си?
Аз съм от Бургас!

Wottan

Member
Reaction score
3
Здравейте с пожелания за безавариини полети.
Аз съм от София.
И ето един бърз въпрос.
Докато летя, от време на време се появяват хоризонтални лилави линии, само за част от секундата. Първоначално предположих, че са смущения при видео стрийма, но се оказа, че ги има и на записа от дрона. Въпросът ми е, имате ли подобен опит или знаете ли лек за това?

ddimkin

Member
Reaction score
4
Здрасти, аз нямам такива линии. Но от обикновената фотография - това обикновено са отблясъци от слънцето. Надявам се това да е и при теб :) Поздрави!!!

Wottan

Member
Reaction score
3
Здравей, не, не са отблясъци от слънцето. По-скоро са дропове във видеото. Ето линк към видео в което го има това "мигване"/дроп.
Търси 58-59 секунда, 1м 03сек, 1 мин 07сек.....сигурно и на други места го има.

ddimkin

Member
Reaction score
4
Предполагам няма начин да не си ъпдейтвал? Ако си и още го има - директно на ДЖИ обратно.. ще ти дадат нов :)

Wottan

Member
Reaction score
3
Ъпдейти правя, тези които са си регулярните. Нали видя какво имам предвид и не си въобразявам, че това не е особено хубаво? Правил ли си директен контакт с DJI или да си мина през БГ дистрибутора? Между другото, скайпъп ми е: iWottan.

ddimkin

Member
Reaction score
4
Здрасти, моят скайп е ddimkin, a още по-добре Фейсбук - Daniel Dimkin.

Няколко пъти съм чатил с ДЖИ и са винаги на линия. Питай ги как е по-добре и как ще е най-бързо - през дистрибутора вероятно ще мине най-добре.

Да, със сигурност имаш проблем и трябва да го оправят.. няма страшно :) ДЖИ всъщност са велики!!! Да се похваля - чакам гогълса да ми пратят :)

Ще се радвам ако имаш Фейсбук.

Чао и пиши какво се случва.

Wottan

Member
Reaction score
3
Ехаа, браво за гогълса. Аз вече втори месец си чакам шлема на Eachine и се боря с banggood. Другата седмица ще пробвам дистрибутора.

• Like
Reactions: ddimkin

HristoHristov

New Member
Reaction score
0
Здравейте приятели. Отдавна искам да си купя DJI Mavic Pro, но както знаете цените са трепач а парите са кът. :D Наскоро попаднах на невероятна оферта от един Online shop, от който съм купувал едно - две дребни неща и не е имало проблеми. Естествено когато ще давам толкова пари обаче малко с епритеснявам. Това е линк за офертата : DJI Mavic Pro Foldable Obstacle Avoidance Drone FPV RC Sales Online eu - Tomtop.com
Регуларната цена на този сайт е доста надута(2000 долара) но с това намаление пада на 1000 което е с 300 долара по - евтино от DJI Store. КОментарите са положителни и няма нито един недоволен клиент, който да си е купил от тях Mavic. Въпросът е колко точно всички тези коментари са реални и колко са извабрикувани но тук можем само да гадаем. Исках да чуя и други мнение, споделете вие дали бихте се възползвали от тази оферта ако сега си купувахте Mavic. Интересно ми е също така дали dji ще осигурят съпорт при евентуални технически проблеми с дрона ако не е закупен директно от тях.

ivpool$

Well-Known Member
Reaction score
10
Здравейте приятели. Отдавна искам да си купя DJI Mavic Pro, но както знаете цените са трепач а парите са кът. :D Наскоро попаднах на невероятна оферта от един Online shop, от който съм купувал едно - две дребни неща и не е имало проблеми. Естествено когато ще давам толкова пари обаче малко с епритеснявам. Това е линк за офертата : DJI Mavic Pro Foldable Obstacle Avoidance Drone FPV RC Sales Online eu - Tomtop.com
Регуларната цена на този сайт е доста надута(2000 долара) но с това намаление пада на 1000 което е с 300 долара по - евтино от DJI Store. КОментарите са положителни и няма нито един недоволен клиент, който да си е купил от тях Mavic. Въпросът е колко точно всички тези коментари са реални и колко са извабрикувани но тук можем само да гадаем. Исках да чуя и други мнение, споделете вие дали бихте се възползвали от тази оферта ако сега си купувахте Mavic. Интересно ми е също така дали dji ще осигурят съпорт при евентуални технически проблеми с дрона ако не е закупен директно от тях.

Здрасти!
Смело бих ти препоръчал да си го поръчваш от тях.Сериозни са имам много покупки от тях като очилата на dji ,контролер за спарка и много други неща.

Diablo

Member
Reaction score
11
Хайде поздрави и от мен! Пловдив

Rampage

Active Member
Reaction score
3
Zdraveite i ot men, sorry za latinicata. Pozdravi ot Germania.
Nov pilot sum, shte se radvam da se svurjem tuk za obmen na informacia i opit. Sushto i interesni mesta za snimki krai moreto v BG sa dobre doshli.
Priaten polet na vsichki!
Petar

VectorTwin

Member
Reaction score
2
Поздрави и от мен, нов пилот на нов MAVIC 2 Pro в София :). И... въпрос - някакви идеи относно фирма за издаване на лицензи за пилот ? АероКам имат една стара обява на сайта, а и другите обяви, които излизат в Google са "малко" старички...

Reaction score
7
Привет, има ли пилоти с Mavic Mini?
Иначе - в Европа и големите градове как летите? Има ли риск от глоби? Полицията как се отнася към туристи с дронове? Поздрави